Pompy ciepła dla Mielca i okolic

A TAKŻE PODKARPACIE, MAŁOPOLSKA, LUBELSKIE i ŚWIĘTOKRZYSKIE

EKOLOGICZNE I ENERGOOSZCZĘDNE POMPY CIEPŁA

Sprzedaż, montaż i instalacja Mielec i województwa sąsiadujące

Dlaczego warto zainwestować w pompę ciepła?

W ostatnim czasie programy bardzo aktywne były programy dofinansowujące eliminację pieców węglowych. Wszystko zmierza w kierunku docelowej redukcji CO2. Natomiast jeżeli chodzi o gaz i inne paliwa sytuacja na rynku wydaje się być dynamiczna.

I tutaj pojawiają się pompy ciepła – to doskonałe rozwiązanie, które wymaga jedynie zasilania. Oczywiście można sparować pompę ciepła z naszą fotowoltaiką – wchodzimy w idealny ekologiczny i ekonomiczny układ, który pracuje w pełnej symbiozie. Stajemy się niezależni od polityki energetycznej.

Czy wiesz, że firma SUN FLASH ENERGY z Mielca jest certyfikowanym instalatorem pomp ciepła?

Zaufaj profesjonalistom z branży. Nasz personel uczestniczy w kursach i szkoleniach związanych z doborem, montażem oraz aktualną ofertą rynkową produktów.

Posiadamy certyfikację następujących producentów pomp ciepła:

+ certyfikat dla pomp ciepła KAISAI

+ certyfikat dla pomp ciepła MIDEA

+ certyfikat dla pomp ciepła ROTENSO

+ certyfikat dla pomp ciepła VAILLANT

+ certyfikat dla pomp ciepła YORK

Efektywne i energooszczędne pompy ciepła

Czy pompa ciepła się opłaca?

Jeżeli wykorzystamy efektywnie całą instalację to liczby mogą zaskoczyć. Nasi specjaliści to przede wszystkim efektywne wykorzystanie możliwości. Poza projektem, doborem i optymalizacją rozwiązań, przygotują dla Państwa symulację kosztów i zysków. Dzięki temu będą mogli Państwo podjąć odpowiednią decyzję oraz wybrać razem z nami najlepsze rozwiązanie. Przy decyzji odnośnie pompy ciepła  należy wiedzieć, że pompy ciepła wykorzystują około 80% ciepła, które jest w otoczeniu. Ogrzewają one efektywnie obiekt gdy temperatura na zewnątrz osiąga -25st. C. Natomiast gdy temperatura latem osiąga 10-45st. C doskonale chłodzą budynek.

POZNAJ NASZĄ BOGATĄ OFERTĘ

+ wydajne pompy ciepła powietrze woda: split, monoblok

+ efektywna fotowoltaika i panele słoneczne

+ energooszędne klimatyzacje: split, multi-split, VRF

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OD NASZYCH SPECJALISTÓW

Wykorzystaj mądrze i efektywnie technologię

EKO-LOGICZNE ROZWIĄZANIA

Wyjątkowa efektywność pomp ciepła kW>kJ

Jak już pisaliśmy na wstępie stale rosnące ceny paliw energetycznych sprawiają, że w nowoczesnym budownictwie rośnie popularność pomp ciepła. To nowoczesne urządzenie, które jest w stanie ogrzać budynek za sprawą ciepła pozyskiwanego z otoczenia. Jest to proces bezemisyjny pobierający niewielkie ilości energii elektrycznej w przeliczeniu na jednostkę grzewczą.

Zastanawiasz się, jak właściwie działa pompa ciepła? W tym miejscu znajdziesz niezbędne informacje na temat tych nowoczesnych systemów grzewczych.

Nasi eksperci przygotowali dla Państwa dawkę cennej wiedzy, która umożliwi zapoznanie się głębiej z tematem. Zapraszamy do lektury… 

INSTALACJA I MONTAŻ POMP CIEPŁA

Poznaj SPRAWDZONE jednostki, które montujemy na codzień

pompy ciepła Vaillant

logo

pompy ciepła GREE

logo

pompy ciepła NIBE

logo