Pompy ciepła Mielec

A TAKŻE PODKARPACIE, MAŁOPOLSKA, LUBELSKIE i ŚWIĘTOKRZYSKIE

EKOLOGICZNE I ENERGOOSZCZĘDNE POMPY CIEPŁA dla klientów z Mielca i okolic

Sprzedaż, montaż i instalacja Mielec i województwa sąsiadujące

Dlaczego warto zainwestować w pompę ciepła?

W ostatnim czasie programy bardzo aktywne były programy dofinansowujące eliminację pieców węglowych. Wszystko zmierza w kierunku docelowej redukcji CO2. Natomiast jeżeli chodzi o gaz i inne paliwa sytuacja na rynku wydaje się być bardzo dynamiczna. Jedno jest pewne, jeżeli szukasz dobrego wykonawcy z Mielca lub okolic to nasza firma posiada odpowiednie kwalifikacje, rekomendacje oraz doświadczenie w zakresie OZE i pomp ciepła.

I tutaj pojawiają się pompy ciepła – to doskonałe rozwiązanie, które wymaga jedynie zasilania. Oczywiście można sparować pompę ciepła z naszą fotowoltaiką – wchodzimy w idealny ekologiczny i ekonomiczny układ, który pracuje w pełnej symbiozie. Stajemy się niezależni od polityki energetycznej.

Czy wiesz, że firma SUN FLASH ENERGY z miasta Mielec jest certyfikowanym instalatorem pomp ciepła?

Zaufaj profesjonalistom z branży. Nasz personel uczestniczy w kursach i szkoleniach związanych z doborem, montażem oraz aktualną ofertą rynkową produktów.

Certyfikowany instalator Markowych pomp ciepła w Mielcu i Twojej okolicy

Posiadamy kompletną certyfikację dla poniższych producentów

+ certyfikat dla pomp ciepła KAISAI

+ certyfikat dla pomp ciepła MIDEA

+ certyfikat dla pomp ciepła ROTENSO

+ certyfikat dla pomp ciepła VAILLANT

+ certyfikat dla pomp ciepła YORK

Efektywne i energooszczędne pompy ciepła

Czy pompa ciepła się opłaca?

Jeżeli wykorzystamy efektywnie całą instalację to liczby mogą zaskoczyć. Nasi specjaliści to przede wszystkim efektywne wykorzystanie możliwości. Poza projektem, doborem i optymalizacją rozwiązań, przygotują dla Państwa symulację kosztów i zysków. Dzięki temu będą mogli Państwo podjąć odpowiednią decyzję oraz wybrać razem z nami najlepsze rozwiązanie. Przy decyzji odnośnie pompy ciepła  należy wiedzieć, że pompy ciepła wykorzystują około 80% ciepła, które jest w otoczeniu. Ogrzewają one efektywnie obiekt gdy temperatura na zewnątrz osiąga -25st. C. Natomiast gdy temperatura latem osiąga 10-45st. C doskonale chłodzą budynek.

POZNAJ NASZĄ BOGATĄ OFERTĘ

+ wydajne pompy ciepła powietrze woda: split, monoblok

+ efektywna fotowoltaika i panele słoneczne

+ energooszędne klimatyzacje: split, multi-split, VRF

Montaż pompy ciepła Mielec i okolice

Szukasz firmy, która zrealizuje dla Ciebie montaż pompy ciepła w Mielcu?

Nasi specjaliści posiadają odpowiednie kompetencje oraz uprawnienia niezbędne do prawidłowego montażu jednostek. Oferujemy Państwu montaż pomp ciepła Mielec i okolice, w tym również Kolbuszowa, Dębica, Tarnów, Tarnobrzeg, Rzeszów, Sandomierz.

Obsługujemy klientów w woj. podkarpackim oraz sąsiadujących w zakresie naszej oferty. Niezachwiana renoma a także doświadczenie to gwarancja rzetelnie realizowanych usług.

 

Dlaczego warto wybrać pompę ciepła?

Wykorzystaj mądrze i efektywnie technologię

EKO-LOGICZNE ROZWIĄZANIA

Wyjątkowa efektywność pomp ciepła kW>kJ

Jak już pisaliśmy na wstępie stale rosnące ceny paliw energetycznych sprawiają, że w nowoczesnym budownictwie rośnie popularność pomp ciepła. To nowoczesne urządzenie, które jest w stanie ogrzać budynek za sprawą ciepła pozyskiwanego z otoczenia. Jest to proces bezemisyjny pobierający niewielkie ilości energii elektrycznej w przeliczeniu na jednostkę grzewczą.

Zastanawiasz się, jak właściwie działa pompa ciepła? W tym miejscu znajdziesz niezbędne informacje na temat tych nowoczesnych systemów grzewczych.

Nasi eksperci przygotowali dla Państwa dawkę cennej wiedzy, która umożliwi zapoznanie się głębiej z tematem. Zapraszamy do lektury… 

Profesjonalne i niezawodne jednostki

Poznaj sprawdzone rozwiązania, które montujemy na codzień

pompy ciepła Vaillant

logo

pompy ciepła GREE

logo

pompy ciepła NIBE

logo
Gdzie w Mielcu można kupić pompę ciepła?

W naszym mieście i okolicy jest wiele firm, które oferują rozwiązania z OZE. Zachęcamy jednak do skorzystania z naszej oferty. Firma Sun Flash Energy posiada kompleksowe rozwiązania z branży. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak również realizujemy duże, skomplikowane instalacje i jednostki dla firm oraz instytucji wymagające doświadczenia i pełnej synchronizacji.

Ile kosztuje pompa ciepła w Mielcu?

Dobra i solidna instalacja z pompą ciepła nie musi być droga. Jednak jeżeli realizowana jest jak w naszym przypadku na markowych komponentach nie możemy porównywać jej do chińskich odpowiedników. Budując renomę firmy, od początku postawiliśmy na jakość. Dlatego w cenie i koszcie używania nasze rozwiązania to naprawdę dobre oraz efektywne pompy ciepła. Sun Flash Energy z Mielca tylko sprawdzone, solidne rozwiązania, które pozwolą Państwu na niezawodną pracę przez wiele lat.

Jaką pompa ciepła do domu?

Ciężko odpowiedzieć jednoznacznie. Jest bowiem wiele czynników, które decydują o tym, czy wybrać monoblok czy split. W naszej ofercie pompy ciepła powietrze woda, gdyż uważamy tą technologię za najlepszą dla naszych klientów. Nawiasem mówiąc jest to najbardziej rozpowszechniony rodzaj pomp. Zapraszamy do naszego biura, na spotkanie w celu dokładnej analizy i doboru sprzętu oraz instalacji.

Czy SunFlashEnergy to tylko pompy ciepła Mielec?

Nie. Nasz obszar działania obejmuje woj. podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie i częściowo lubelskie w zależności od wielkości inwestycji. Prosimy o kontakt z lokalizacją Państwa inwestycji – po ustaleniu szczegółów możliwe są także instalacje w dalszych częściach kraju. Poza pompami ciepła w ofercie naszej znajdą Państwo również instalacje fotowoltaiczne, klimatyzacje a także magazyny energii.