Pompy ciepła dla Mielca i okolic

A TAKŻE PODKARPACIE, MAŁOPOLSKA, LUBELSKIE i ŚWIĘTOKRZYSKIE

EKOLOGICZNE I ENERGOOSZCZĘDNE POMPY CIEPŁA

Sprzedaż, montaż i instalacja Mielec i województwa sąsiadujące

Dlaczego warto zainwestować w pompę ciepła?

W ostatnim czasie programy bardzo aktywne były programy dofinansowujące eliminację pieców węglowych. Wszystko zmierza w kierunku docelowej redukcji CO2. Natomiast jeżeli chodzi o gaz i inne paliwa sytuacja na rynku wydaje się być dynamiczna.

I tutaj pojawiają się pompy ciepła – to doskonałe rozwiązanie, które wymaga jedynie zasilania. Oczywiście można sparować pompę ciepła z naszą fotowoltaiką – wchodzimy w idealny ekologiczny i ekonomiczny układ, który pracuje w pełnej symbiozie. Stajemy się niezależni od polityki energetycznej.

Czy pompa ciepła się opłaca?

Jeżeli wykorzystamy efektywnie całą instalację to liczby mogą zaskoczyć. Nasi specjaliści to przede wszystkim efektywne wykorzystanie możliwości. Poza projektem, doborem i optymalizacją rozwiązań, przygotują dla Państwa symulację kosztów i zysków. Dzięki temu będą mogli Państwo podjąć odpowiednią decyzję oraz wybrać razem z nami najlepsze rozwiązanie. Przy decyzji odnośnie pompy ciepła  należy wiedzieć, że pompy ciepła wykorzystują około 80% ciepła, które jest w otoczeniu. Ogrzewają one efektywnie obiekt gdy temperatura na zewnątrz osiąga -25st. C. Natomiast gdy temperatura latem osiąga 10-45st. C doskonale chłodzą budynek.

Efektywne i energooszczędne pompy ciepła

POZNAJ NASZĄ BOGATĄ OFERTĘ

+ wydajne pompy ciepła powietrze woda: split, monoblok

+ efektywna fotowoltaika i panele słoneczne

+ energooszędne klimatyzacje: split, multi-split, VRF

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OD NASZYCH SPECJALISTÓW

Wykorzystaj mądrze i efektywnie technologię

EKO-LOGICZNE ROZWIĄZANIA

Wyjątkowa efektywność pomp ciepła kW>kJ

Jak już pisaliśmy na wstępie stale rosnące ceny paliw energetycznych sprawiają, że w nowoczesnym budownictwie rośnie popularność pomp ciepła. To nowoczesne urządzenie, które jest w stanie ogrzać budynek za sprawą ciepła pozyskiwanego z otoczenia. Jest to proces bezemisyjny pobierający niewielkie ilości energii elektrycznej w przeliczeniu na jednostkę grzewczą.

Zastanawiasz się, jak właściwie działa pompa ciepła? W tym miejscu znajdziesz niezbędne informacje na temat tych nowoczesnych systemów grzewczych.

Nasi eksperci przygotowali dla Państwa dawkę cennej wiedzy, która umożliwi zapoznanie się głębiej z tematem. Zapraszamy do lektury…

 

+ zasada działania, rodzaje pomp ciepła

INSTALACJA I MONTAŻ POMP CIEPŁA

Poznaj SPRAWDZONE jednostki, które montujemy na codzień

pompy ciepła Vaillant

logo

pompy ciepła GREE

logo

pompy ciepła NIBE

logo